Cały świat celebrował nadejście Lokiego

Premiera Lokiego zbliżała się wielkmi krokami i z tej okazji Marvel Studios zdecydowało zorganizować imprezy dla fanów. Cały świat świętował na wieść o tym, że już 9 czerwca na platformie Disney+ będzie można oglądać przygody sławnego boga psot.

W dzień przed premierą Lokiego, odbyły się ogólnoświatowe eventy poświęcone nowemu serialowi MCU. Fani mogli się bawić w Paryżu, Meksyku, Sao Maulo, Holandii, Szwecji, Norwegi oraz Danii i Finladii. Natomiast prawdziwą rozrywkę mieli uczestnicy w Londynie czy w Los Angeles!

W Wielkiej Brytanii, a dokładnie w Tate Modern gospodarzami wydarzenia byli Tom Hiddleston i Sophia Di Martino. Po wspólnym obejrzeniu pierwszego odcinka serialu Loki, aktor zaprosił fanów, aby zobaczyli razem drugi odcinek! Publiczność z pewnością oniemiała z zachwytu.

Z kolei w Los Angeles spotkaniem przewodził Kevin Feige z Owen Wilsonem. Tutaj również fani mieli przyjemność zapoznania się z przedpremierowym odcinkiem, ale prawdziwą dawkę emocji otrzymali gdy na ekranie pojawił się nie kto inny, jak sam bóg psot! Z uśmiechem na twarzy zapytał czy może publiczność nie chce zobaczyć drugiego odcinka serialu. Oczywiście nikt nie był przeciwko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marvel Studios (@marvelstudios)

Zobacz również: Loki – Co wiemy po pierwszym odcinku? Analiza! SPOILERY

Loki to stworzony przez Michaela Waldrona amerykański serial science-fiction serwisu Disney+. Tytułowy bohater, po kradzieży Tesseraktu, trafia do tajemniczego Time Variance Authority (TVA) – biurokratycznej organizacji, która istnieje poza czasem i przestrzenią oraz monitoruje oś czasu. Na ekranie oprócz wspomnianego wcześniej Toma Hiddlestona i Owena Wilsona, zobaczymy także Sophie Di Martino, Richarda E. Granta i Jonathana Majorsa oraz Erike Coleman. Producentem wykonawczym jest Kevin Feige. Scenariusz przygotował Michael Waldron, natomiast za reżyserię odpowiada Kate Herron.


Źródło: https://www.marvel.com/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Fanka wszelakich filmów fanatsy, science-fiction i komedii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?