Hawkeye – Hailee Steinfeld porusza temat serialu na Instagramie?

Nadal nie wiemy, kto wystąpi w serialu Hawkeye jako Kate Bishop, ale Hailee Steinfeld mogła potwierdzić swój występ w poście na Instagramie.

Jak wiemy, Hailee Steinfeld jest jedną z najbardziej pożądanych osób do wystąpienia w serialu Disney+. Jednak jej zaangażowanie w serial Apple TV + Dickinson oznacza, że ​​nigdy nie byliśmy do końca pewni, czy aktorka będzie w stanie dołączyć do Marvel Cinematic Universe i przejąć płaszcz Hawkeye od Clinta Bartona.

Teraz jednak Steinfeld opublikowała post na swoim profilu na Instagramie, który może potwierdzać jej wystąpienie w serialu Hawkeye. Jak widać poniżej, aktorka udostępniła zdjęcie kobiety, która jest bardzo podobna do Kate Bishop. Dodatkowo w opisie widnieje napisz „Do zobaczenia za ✨11✨ dni, 24. ?.”

Instagram: haileesteinfeld

Zobacz także: Czarna Pantera – Intro Disney+ składa hołd dla Bosemana

Aktora 11 grudnia kończy 24 lata, możliwe, że możemy się spodziewać nowych informacji na temat jej wystąpienia w serialu. Czy potwierdzi swój występ? Musimy poczekać, na dalsze informacje.

O fabule Hawkeye na razie wiadomo, że jej rdzeniem ma być przygotowywanie przez tytułowego bohatera swojej następczyni – chodzi o wspomnianą komiksową Kate Bishop. Do swojej roli powróci oczywiście Jereemy Renner.


Źródło: comicbookmovie, Instagram, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?