The Terminal List – Riley Keough dołącza do serialu Amazona z Chrisem Prattem

Do The Terminal List dołącza kolejna gwiazda, którą niedawno mogliśmy podziwiać w Diable wcielonym platformy Netflix.

Riley Keough zagra żonę granego przez Chrisa Pratta głównego bohatera, żołnierza elitarnego Navy SEALs, który wraz z własnym oddziałem wpadł w zasadzkę. Po powrocie do domu zaczyna analizować porażkę, jednocześnie uświadamiając sobie pewne niewygodne dla wielu potężnych ludzi fakty. Jego małżonka jest elitarną triathlonistką wychowującą ich córkę i starającą się pomagać rodzinom innych żołnierzy.

kadr z filmu Diabeł wcielony

Zobacz również: Rothko – Russell Crowe zagra słynnego malarza

The Terminal List zostanie wyreżyserowane przez Antoine’a Fuqua i napisane przez  Davida DiGilio. Keough dołącza do takich gwiazd jak Taylor Kitsch czy Jeanne Tripplehorn.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Albert Sanchez & Pedro Zalba

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?