WandaVision – Evan Peters znów jako Quicksilver?!

Od jakiegoś czasu krążą pogłoski, że w WandaVision pojawi się Evan Peters, odtwórca roli Quicksilvera w serii X-Men. Informacje o prawdopodobnym powrocie ogłosił hiszpański lektor Rodri Martin, który dubbinguje postać Pietra Maximoffa. 

Przed premierą WandaVision krążyły plotki, że Evan Peters wystąpi jako brat Wandy z alternatywnej rzeczywistości. Takowe plotki stają się coraz bardziej prawdopodobne! Hiszpański aktor Rodri Martin, który wcześniej dubbingował Petersa, napisał w piątek, że powróci do roli Pietra w serialu Disney +. Od tego czasu lektor zmienił swoje konto na prywatne i usunął tweeta.

Zobacz także: Spider-Man 3 – kolejna porcja materiałów z planu!

Wiele osób spekuluje, że Evan Peters nie powróci jako Quicksilver, lecz wystąpi w roli Mefisto – wroga Wandy. Post możecie zobaczyć poniżej:

WandaVision główne role zagrają Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany, którzy w poprzednich produkcjach MCU wcielali się w tytułowe postacie. Akcja serialu rozgrywać się ma w XX wieku, dlatego wszystko wskazuje na to, że w nowej produkcji Marvel Studios będziemy mieli do czynienia z multiwersum. Serial ma mieć powiązanie z Doctor Strange in the Multiverse of Madness, którego premierę zapowiedziano na marzec 2022 roku.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu X-Men: Apocalypse

Stały współpracownik

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kecaj1603 pisze:

Nigdy nie potrafiłem zrozumieć popularności Evana jako Quicksliver. Ok jego sceny były z reguły bardzo ładne to fakt ale patrząc na samą postać i jej wielowarstwowość to on nic z tego nie wnosił. Zrobili z niego głupkowatego kolesia z przesadzonymi skillami. Powinni go uśmiercić i głęboko zakopać razem z Sohipe Turner jako Dark Pheonix. Tak żeby nikt tego nie znalazł i dać te rolę komuś kto może z nimi zrobić coś naprawdę ciekawego

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?