Advertisement
Advertisement

Wiedźmin – scena kąpieli Geralta odwzorowana na TikToku w formie…tortu!

Fantazja fanów serialu Netflixa Wiedźmin nie zna granic. Przekonać możemy się o tym z viralowego wideo, które powstało w aplikacji TikTok. Zobaczyć na nim można powstawanie urodzinowego tortu, który odtwarza słynną scenę kąpieli Geralta.

Nie jest to byle jaka scena kąpieli, gdyż każdy fan gry Wiedźmin 3 mógł rozpoznać w niej nawiązanie do ikonicznej sekwencji otwierającej fabułę produkcji CD Projekt Red. Zresztą, o tym, że taka scena się pojawi, informowała też w wywiadach twórczyni seriali Lauren Schmidt Hissrich. Okazuje się, że kilkanaście miesięcy po premierze pamięć o tym fragmencie z piątego odcinka wciąż jest żywa. Scena z Henrym Cavillem została właśnie odtworzona, ale w nietypowy sposób, bo w formie urodzinowego tortu. Zdobywające popularność krótkie wideo z powstawania tej słodkości można obejrzeć na TikToku.

Zobacz również: QUIZ: Rozpoznaj potwory z 1. sezonu serialu Wiedźmin Netflixa!

@meredithyvr

happy bday @big_mino #thewitcher #henrycavill #geraltofrivia #witcher #cake #dqcake #birthdaycake

♬ Toss A Coin To Your Witcher – Sonya Belousova & Giona Ostinelli & Joey Batey

 

Serial Netflixa Wiedźmin, czyli adaptacja powieści Andrzeja Sapkowskiego, to historia zmutowanego łowcy potworów Geralta z Rivii, księżniczki Ciri oraz czarodziejki Yennefer. W drugim sezonie swoje role powtórzą Henry Cavill (Geralt), Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri), Joey Batey (Jaskier), Mimi Ndiweni (Fringilla), Eamon Farren (Cahir) czy Royce Pierreson (Istredd). Nowymi nabytkami są odtwórcy ról wiedźminów Coena (Yasen Atour), Eskela (Basil Eidebenz), Lamberta (Paul Bullion) i mentora Białego Wilka Vesemira (Kim Bodnia), a także znany z Gry o Tron Kristofer Hivju (jako Nivellen), Agnes Born, Aisha Fabienne czy Mecia Simson.

Pierwszy sezon Wiedźmina liczył zadebiutował 20 grudnia 2019 roku na platformie Netflix i liczy 8 odcinków. Wciąż trwają zdjęcia do 2. sezonu produkcji fantasy, która to ze względu na problemy związane z pandemią COVID-19 została opóźniona. Data premiery nowych epizodów została jeszcze ujawniona.

NAJLEPSZY ODCINEK 1. SEZONU WIEDŹMINA TO:

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?