Znamy aktora, który wcieli się w postać Thrawna!

Wiemy kto wcieli się w postać Wielkiego Admirała Thrawna. W serialu Ahsoka w tej interesującej roli wystąpi aktor Lars Mikkelsen.

Od jakiegoś czasu trwały spekulacje na temat aktora, który wcieli się w postać Wielkiego Admirała Thrawna. Jest to jeden z najlepszych antagonistów świata Gwiezdnych Wojen. Informowaliśmy, że być może w znanego z Odległej Galaktyki dowódcę wcieli się Robert Downey Junior. Fani byli podzieleni, ale większość zaaprobowała ten wybór. Okazuje się jednak, że będzie kontynuowana tradycja wcielania się aktorów dubbingowych w swoje postaci również w produkcjach aktorskich. Było tak już chociażby w wypadku Mandalorianki Bo-Katan, w którą wcieliła się Katee Sackhoff, uprzednio podkładając jej głos w Rebeliantach i Wojnach Klonów. Kontynuując to w Thrawna wcieli się Lars Mikkelsen, który podkładał głos pod Wielkiego Admirała w Star Wars: Rebels. Wystąpił on między innymi w serialach House of Cards, Sherlock czy The Killing. Jest to brat znanego aktora Madsa Mikkelsena (Hannibal, Casino Royale).

Zobacz również: Jeden z najbardziej charakterystycznych antagonistów pojawi się w The Mandalorian! [SPOILERY]

fot. kadr z serialu Rebelianci i House of Cards

Wielki Admirał Thrawn ostatni raz był widziany na swoim krążowniku Chimaera wraz z Ezrą Bridgerem, kiedy znikał w nadprzestrzeni. Nie wiadomo co się z nim stało. Później wiemy, że Ahsoka Tano szukała chissańskiego (rasa Thrawna) dowódcy. Śledztwo to będzie najprawdopodobniej kontynuowane w serialu Ahsoka.


Źródło: small-screen.co.uk/ Ilustracja wprowadzenia: fot. kadr z serialu Rebelianci i House of Cards

Stały współpracownik

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?