TOP 10 – Nie tylko Mulder i Hank! Najlepsze filmy i seriale z Davidem Duchovnym

60 lat kończy dziś David Duchovny – aktor, który na stałe wpisał się w kanon popkultury swoją rolą w Z Archiwum X, by potem jeszcze popisać się w Californication. A jakie inne role gwiazdora można jeszcze wyróżnić? Zapraszamy do zestawienia!

Zobacz również: TOP 10 – Najlepsze filmy z Jasonem Stathamem!


10. Zoolander

No dobrze, Duchovny wziął także udział w tej produkcji. „Myślę, że są w życiu rzeczy ważniejsze niż świetny wygląd. I mam zamiar dowiedzieć się co to tak naprawdę jest” Derek Zoolander nie raz miał okazję stać się obiektem zainteresowań tysięcy niezmordowanych paparazzi. Bez najmniejszego wysiłku udało mu się również po raz trzeci z rzędu obronić tytułu Męskiego Modela Roku. Przyszedł jednak czas, kiedy najsławniejszy supermodel świata musi dowieść, że jest nie tylko miękkim przystojniaczkiem w superciuchach, ale facetem z krwi i kości, z którym trzeba się liczyć. Derek staje, bowiem w konfrontacji z mrocznym światkiem mody i musi z tej potyczki wyjść obronną ręką, jeśli nie chce zawieść samego siebie i swoich fanów.

9. Kozy

Brodaty David? To trzeba zobaczyć! Losy Ellisa, który musi opuścić ekscentryczną matkę oraz przyjaciela nazywanego Goat Man, ponieważ decyduje się na nową szkołę z dala od domu.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?