Avengers: Koniec gry – starcie z Avatarem jeszcze nie skończone. Dojdzie do projekcji z nowymi scenami

Film braci Russo od początku zaskakuje wszystkich od początku – wliczając w to także wyniki z box office. Mimo to do przebicia królującego Avatara brakuje im jeszcze nieco ponad 40 milionów, a machina się już nieco zacięła.

Włodarze Marvela mają jednak na to sposób. Kevin Feige zapowiedział, że od kolejnego weekendu fani będą mogli obejrzeć w kinach czwartą część Avengers z zupełnie nowymi scenami. Nie chodzi o wersję rozszerzoną – której możemy się raczej spodziewać nie wcześniej niż przy okazji wydania filmu na DVD i Blu-ray – a pewne sceny po napisach, do których należeć ma m.in. hołd dla Stana Lee.

Avengers: Koniec gry

kadr z filmu Avengers: Koniec gry

Zobacz również: Igrzyska śmierci otrzymają swój prequel!

Uważacie, że to wystarczy, by pobić film Jamesa Camerona?

Avengers: Koniec gry zarobił już ponad 2,7 miliarda dolarów, co sprawia, że jest najlepiej zarabiającym filmem Marvela. Finałowe starcie z Thanosem wciąż wyświetlane jest w polskich i światowych kinach. Następnym w kolejności filmem z MCU jest Spider Man: Daleko od domu, który zadebiutuje 5 lipca.

Źródło: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?