Avengers: Koniec gry – Thor śpiewa kawałek Johnny’ego Casha, czyli zabawne wideo z planu

Przemiana Thora była jednym z najbardziej szokujących wątków w najnowszej części Avengers. Tymczasem Chris Hemsworth podzielił się u Jimmy’ego Fallona zabawnym wideo.

Zostało ono nakręcone pomiędzy kolejnymi scenami. Aktor pokazuje, że „wchodził” w rolę jako załamany poprzednimi klęskami Thor poprzez… śpiewanie Hurt Johnny’ego Casha. Trzeba przyznać, że efekt jest rzeczywiście komiczny. I w zasadzie szkoda, że to tylko zakulisowa ciekawostka, a nie część samej produkcji.

Zobacz również: Men in Black International z pierwszymi recenzjami

Avengers: Koniec gry zarobił już ponad 2,7 miliarda dolarów, co sprawia, że jest najlepiej zarabiającym filmem Marvela. Finałowe starcie z Thanosem wciąż wyświetlane jest w polskich i światowych kinach. Następnym w kolejności filmem z MCU jest Spider Man: Daleko od domu, który zadebiutuje 5 lipca.

Źródło: Heroic Hollywood / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?