Guns Akimbo – polska premiera filmu z Danielem Radcliffem na CDA Premium

Koronawirus w Polsce przyspiesza internetowe debiuty nie tylko polskich filmów. Kinowa premiera Guns Akimbo została odwołana i najnowszy film z udziałem Daniela Radcliffe’a zadebiutuje już 9 kwietnia w CDA Premium. W Polsce film dostępny będzie tylko dla widzów tej platformy.

Kinowa premiera filmu przewidziana była najpierw na 13 marca, potem przeniesiona na połowę kwietnia, jednak ze względu na epidemię koronawirusa i wciąż zamknięte kina nie jest ona możliwa. Film Guns Akimbo dostępny będzie w sieci nieco wcześniej niż zakładano, bo już od 9 kwietnia i tylko tylko dla widzów CDA Premium.

Guns Akimbo to brawurowe połączenie kina akcji i komedii z Danielem Radcliffem w roli głównej. Miles, główny bohater filmu w którego postać wciela się Radcliffe, nieświadomie wplątuje się w krwawy show, który online śledzą miliony widzów. Dla Miles’a dodatkową „motywacją” w tej szalonej rozgrywce jest życie jego ex-dziewczyny oraz… przyśrubowane do dłoni pistolety, których nie może się pozbyć.

Zobacz również: QUIZ: Wiedźmin. Czy znasz różnice między serialem a opowiadaniami?

fot. materiały prasowe

Daniel Radcliffe, znany głównie jako odtwórca roli Harrego Pottera, lubi zaskakiwać swoich fanów udziałem w niecodziennych produkcjach. Tak jest i tym razem. Guns Akimbo, jak na pełnokrwiste kino akcji przystało, nie pozwala widzowi się nudzić i momentami przypomina eksplodujący teledysk. Ale najnowszy film w reżyserii Jasona Lei Howdeana, to także komedia, miejscami pastisz czy wręcz satyra współczesnego świata.

Płatna usługa CDA Premium jest jedną z najczęściej wybieranych przez polskich widzów usług VOD. Na koniec 2019 roku korzystało z niej ponad 230 tys. osób. Popularność CDA Premium wzrosła jeszcze bardziej od początku epidemii i wprowadzonych przez władze obostrzeń dotyczących izolacji. Wszystkie filmy w CDA Premium pochodzą od dystrybutorów, a liczba pozycji przekroczyła już 7 500 filmów i jest to jeden z największych katalogów VOD w Polsce.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: fot. kadr z filmu Guns Akimbo/materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Khaosth pisze:

Oby choć w pojedynczych kinach się pojawił. Na małym ekranie to nie to samo.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?