Jumanji 3 – fotos zza kulis ukazuje bohaterów w nowych kostiumach!

Realizacja trzeciej części Jumanji trwa w najlepsze, czego dowodem może być poniższy fotos. Zdjęcie, jak zwykle, udostępnił gwiazdor widowiska, czyli Dwayne Johnson za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Instagram. Na fotosie znajduje się rzeczony aktor w towarzystwie Karen Gillan. Warto zwrócić uwagę na stroje bohaterów, które zdecydowanie różnią się od kostiumów z poprzedniej odsłony.

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – plakaty bohaterów!

Scenarzystami powstającego obrazu są znani z drugiej odsłony omawianej serii Scott Rosenberg i Jeff Pinkner. Poza tym nie tylko oni powrócili do realizowanej aktualnie kontynuacji kultowego filmu Jumanji. Reżyserem trójki pozostał twórca odpowiedzialny za sukces poprzedniczki, czyli Jake Kasdan. Zatem trio twórców ponownie połączyły siły i spróbuje powtórzyć fenomen nakręconego przez nich rebootu.

Premiera trzeciej odsłony Jumanji planowana jest na tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Zdjęcia do obrazu rozpoczęły się w styczniu. Mają one miejsce w Atlancie i na Hawajach. Zdjęcia  powinny potrwać do 26 kwietnia. Po tej dacie powinniśmy spodziewać się pierwszego zwiastuna oraz oficjalnych zdjęć Tak więc jest, na co czekać.

Obsada powstającego sequela: Dwayne Johnson, Karen Gillan, Kevin Hart, Jack Black, Alex Wolff, Madison Iseman, Ser’Darius Blain, Morgan Turner, Nick Jonas, Rhys Darby, Danny DeVito, Awkwafina, Danny Glover i Dania Ramirez.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – CTMG, Inc.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Luke pisze:

Jaka 3 część? To będzie 2. Pierwsze jumanji z wiliamsem to kompletnie inny świat i historia. Nawet nie ma porównania więc nie można kolejnego filmu nazwać 3 częścią.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?