Advertisement

Kasia Smutniak u boku R. Downeya Jra w The Voyage of Doctor Dolittle

Kasia Smutniak pochwaliła się angażem w nowej hollywoodzkiej wersji przygód Doktora Dolittle. Polska aktorka informację o udziale w ekranizacji powieści Hugh Loftinga przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Gwiazda Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie umieściła na Instagramie zdjęcie z planu zdjęciowego The Voyage of Doctor Dolittle. W opisie zdjęcia napisała po włosku i angielsku:

Jestem szczęśliwa z bycia częścią cudownego The Voyage of Doctor Dolittle

 

Nie wiadomo jaka rola przypadła polskiej aktorce w filmie familijnym o lekarzu potrafiącym rozmawiać ze zwierzętami. W gwiazdorskiej obsadzie w ludzkie postaci wcielą się na pewno Robert Downey jr. (Doktor Dolittle) oraz Antonio Banderas. Zwierzęta przemówią głosem takich sław jak: Tom Holland, Selena Gomez, Emma Thompson, Ralph Fiennes, Octavia Spencer, Carmen Ejogo, Marion Cotillard, Kumail Nanjiani, Frances de la Tour, John Cena, Selena Gomez. Za reżyserię odpowiada Stephen Gaghan (SyrianaGold).

Zobacz również: Polacy w produkcjach zagranicznych. Podsumowanie 2017 roku

Kasia Smutniak to polska aktorka mieszkająca we Włoszech. Od kilkunastu lat z sukcesami prowadzi karierę na półwyspie Apenińskim, ale na swoim koncie ma również występy w anglojęzycznych produkcjach (Pozdrowienia z Paryża, Gol 3). Ostatnio pojawiła się w filmach Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie, Żona czy Mąż, Made in Italy oraz obrazie Paolo Sorrentino Loro. Smutniak powróci również do polskiego kina. W filmie Volterra, który wyreżyseruje reżyserii Jacek Borcuch (Wszystko co kocham, Nieulotne), pojawi się u boku Krystyny Jandy.

Najbardziej znanymi ekranizacjami historii Doktora Johna Dolittle’a są film Richarda Fleischera z 1967 roku oraz komedie z 1998 i 2001 roku Eddiem Murphym w roli głównej.

Światowa premiera filmu odbędzie się 5 kwietnia 2019 roku. Polska data premiery The Voyage of Doctor Dolittle to 31 maja 2019 roku.

Źródło: instagram.com/lasmutniak / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Pozdrowienia z Paryża

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?