Kevin Hart: Irresponsible – kolejny stand-up platformy Netflix! Pierwszy zwiastun!

Platforma Netflix opublikowała pierwszy zwiastun swojego nowego stand-upu, którego gwiazdą jest ogromnie popularny i całkiem zabawny Kevin Hart. Jesteście ciekawi, o czym tym razem będzie rozprawiał wygadany komik? A więc w produkcji o tytule Kevin Hart: Irresponsible widzowie dostaną okazję podziwiać występ swojego ulubieńca w Anglii. Zwiastun znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Kogo zabrałbyś na bezludną wyspę? – trailer pokrzepiającego komediodramatu Netflixa!

Pora wrócić na scenę. Z powrotem do biznesu. 2 kwietnia Kevin Hart zaoferuje widzom relację ze swojego niezwykle udanego, komediowego tournée o tytule Irresponsible za pośrednictwem platformy Netflix. Jest to jednogodzinne widowisko nagrane przed widownią liczącą ponad 15,000 ludzi zgromadzonych w O2 Arena zbudowanej w Londynie, stolicy Anglii. Hart podczas własnego show rozprawia o swoich przyjaciołach, rodzinie, podróżach… i roku pełnym nieopowiedzianego zachowania.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?