the old guard background Advertisement

Kino marzeń! Helios w Warszawie już otwarty!

Nowy 8-salowy kompleks posiada ponad 860 miejsc dla miłośników kina, którzy cenią sobie wyjątkowe filmowe doznania. Poza seansami o najwyższej jakości dźwięku i obrazu, na gości czeka także moc filmowych atrakcji oraz konkursów dostępnych przez pierwszy weekend funkcjonowania warszawskiego kina, w dniach 14-17 lutego!

Helios zapewni kinomanom znakomite wrażenia za sprawą najnowocześniejszych technologii: przestrzennemu dźwiękowi Dolby ATMOS, najnowszej generacji projektorom Christie 4K oraz najwyższej światowej jakości ekranom do projekcji 2D i 3D. W kinie zawita także technologia DepthQ. Wysoki poziom komfortu widzów zapewnią lekkie, niestandardowe okulary 3D, które po zakupie każdy będzie mógł wziąć do domu i korzystać z nich przy następnych wizytach w kinie.

Nie od dziś wiadomo, że kino to znakomity pomysł na randkę. Dla miłośników romantycznych seansów Helios, poza znakomitym repertuarem, przygotował także nie lada gratkę – w ostatnich rzędach wszystkich sal znajdują się podwójne, wygodne kanapy. Wszyscy zakochani będą mogli przytulać się do woli podczas komedii romantycznej, a także ściskać z całych sił podczas przerażającego horroru!

Ponadto w trzech salach Helios zaprezentuje swój unikatowy koncept – sale Dream, który jest odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń sale wyznaczą nowe standardy odbioru filmu w kinie.

Od początku działalności Helios zadba o szeroki wybór filmów spośród najnowszych propozycji zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Poza regularnym repertuarem w warszawskim multipkeksie pojawią się także wyjątkowe seanse w ramach Projektów Specjalnych.

W piątek, 15 lutego, w ramach Nocnych Maratonów Filmowych, kinomani będą mieli do wyboru aż dwa zestawy filmów – Maraton Romantycznie Straszny (z czterema przerażającymi horrorami) oraz Maraton Strasznie Romantyczny (ze wszystkimi częściami „Planety Singli”).

Z okazji premiery filmu „Planeta Singli 3” zostanie zorganizowany konkurs, w którym główną nagrodą będzie weekendowy pobyt w SPA dla dwojga. Wystarczy kupić i zachować bilet na film „Planeta Singli 3”, uzupełnić kupon konkursowy otrzymany w kasie, a następnie wrzucić go do urny wystawionej w holu kina. Konkurs trwać będzie do niedzieli, 17 lutego.

Podczas otwarcia, w dniach 14-17 lutego, Helios zapewni moc wyjątkowych wydarzeń! W konkursach będzie można wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród, w holu kina stanie filmowe Koło Fortuny, a ponadto każdy będzie mógł poczęstować się słodką krówką i dostać kolorowy balonik. Wszystkich gości witać będzie wesoła Pszczółka z sali Zabaw Inca Play (14-15 lutego, w godzinach 15:00-18:00) oraz urocze maskotki z filmu „Paskudy. UglyDolls” (16-17 lutego, w godzinach 12:00-18:00).

Sala Zabaw Inca Play oraz animatorzy z JSeventy zaproszą najmłodszych widzów do wesołej strefy, a w niej na: dekorowanie masek, skręcanie kolorowych baloników, poszukiwanie skarbu, kalambury filmowe. Nie zabraknie profesjonalnie podświetlonych stanowisk do malowania buziek, a o filmowe fryzury inspirowane najsłynniejszymi bajkami zadba salon Fryzjerek. Wspaniałą pamiątką z pewnością będą zdjęcia wykonane w kinowej fotobudce Smilebox, dostępne również w formie magnesów na lodówkę. W programie znajdą się także warsztaty taneczne oraz występy tancerzy z Egurrola Dance Studio.

Czy chodzisz do kin studyjnych?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Źródło i zdjęcia: Materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?