AdvertisementKról wyjęty spod prawa – oto drugi zwiastun produkcji!

Pojawiło się kolejne obszerne wideo, na którym możemy zobaczyć nowe sceny Króla wyjętego spod prawa widowiska platformy Netflix.

Zobacz również: Król wyjęty spod prawa – recenzja historycznej superprodukcji Netflixa z Chrisem Pinem

W produkcji mamy zobaczyć jak szkocki król wyrzeka się swoich przywilejów i wraz z rodakami staje do walki w wojnie z Anglikami, przeciwstawia się kościołowi katolickiemu, twardą ręką trzyma szkocką szlachtę i zbiera liczną armię, aby ostatecznie wyprzeć ze swoich ziem wojska króla Edwarda II. W filmie ma nie zabraknąć również wątku miłosnego między Robertem a Elizabeth de Burgh, jego żoną. Tak więc w produkcja Netflixa ma również ukazać dalsze losy Szkocji po śmierci Williama Wallace’a.

Scenariusz do filmu Król wyjęty spod prawa przygotował Bash Doran (The Looming Tower). Nowa wersja filmu ukaże się 17 października na London Film Festival, poprzedzając premierę na platformie Netflix 9 listopada.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Król wyjęty spod prawa

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?