Advertisement Advertisement
banner

Król wyjęty spod prawa – zwiastun średniowiecznego widowiska Netflixa!

Netflix udostępnił dziś zwiastun nowego filmu Davida Mackenziego z Chrisem Pinem w roli głównej – Król wyjęty spod prawaPremiera  już 9 listopada 2018 r. na Netflix.

Zobacz również: TOP 20 – Najlepsze seriale historyczne!

Król wyjęty spod prawa to dotychczas nieopowiedziana prawdziwa historia Roberta I Bruce’a, który w ciągu jednego roku z upadłego szlachcica stał się królem, a następnie wyjętym spod prawa bohaterem. W zniewolonej przez Anglię średniowiecznej Szkocji walczył, by ocalić swoją rodzinę, lud i kraj. Po przejęciu szkockiej korony, Robert i jego garstka sprzymierzeńców muszą stawić czoła najsilniejszej armii świata, dowodzonej przez króla Edwarda I oraz jego nieprzewidywalnego syna, księcia Walii.

Obsada: Chris Pine, Aaron Taylor-Johnson, Florence Pugh, Billy Howle, Tony Curran, Stephen Dillane, James Cosmo, Sam Spruell.

Król wyjęty spod prawa będzie miał swoją premierę jako film otwarcia podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto 6 września 2018 r.

król wyjędy spod prawa

Fot. Netflix

Źródło: Informacja prasowa | Ilustracja główna: Netflix

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?