Krzysiu, gdzie jesteś? – kolejny plakat coraz szumniej zapowiadanego widowiska Disneya!

Wytwórnia Walt Disney Pictures (za pośrednictwem Ellen DeGeneres) opublikowała kolejny plakat promujący film zatytułowany Krzysiu, gdzie jesteś? Udostępnioną grafikę znajdziecie poniżej. Jak Wam się podoba?

Najnowszy plakat promujący film Krzysiu, gdzie jesteś?

Fot.: Walt Disney Studios

Zobacz również: Won’t You Be My Neighbor? – zwiastun dokumentu o interesującym człowieku!

W tej pełnej ciepła oraz otuchy przygodzie live action spod ręki Disneya, tytułowy, młody chłopiec, który uwielbiał wybierać się na wyprawy po Stumilowym Lesie z bandą sympatycznych i oddanych zwierzaków, dorósł oraz niestety stracił to coś. Teraz, jego dawni podopieczni muszą wybrać się w niebezpieczną podróż do naszego świata, w celu pomocy Christopherowi Robinowi, a co za tym idzie, podejmują się próby przypomnienia mu, jakim był szczęśliwym i ciekawskim dzieckiem.

Ewan McGregor (Piękna i Bestia) wcieli się w dorosłego Christophera Robina. Na ekranie towarzyszyć mu będą Haley Atwell (Agentka Carter) jako Evelyn, czyli żona wspomnianego bohatera oraz Mark Gatiss w roli Gilesa Winslowa, a więc szefa rzeczonego protagonisty.

Oczywiście w obrazie nie zabraknie bohaterów ze Stumilowego Lasu. Głosu zwierzęcym postaciom użyczą: Jim Cummings (Kubuś Puchatek), Chris O’Dowd (Tygrysek), Nick Mohammed (Prosiaczek), Brad Garrett (Kłapouchy), Peter Capaldi (Królik), Sophie Okonedo (Kangurzyca) i Toby Jones (Sowa).

Reżyserią obrazu zajął się Marc Forster. Scenariusz dostarczyła Allison Schroeder. Produkcja Krzysiu, gdzie jesteś? zadebiutuje w polskich kinach już 17 sierpnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Disney

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?