Książę w Nowym Jorku – kontynuacja zyskuje nowego reżysera!

Nadchodzący sequel wydanej w 1988 roku komedii z udziałem Eddiego Murphy’ego pt. Książę w Nowym Jorku znalazł właśnie reżysera. Wybrańcem został Craig Brewer. Informację podał portal The Hollywood Reporter.

Książę w Nowym Jorku

Fot.: Paramount Pictures

Zobacz również: Oto pierwsze recenzje Glass! Nie jest dobrze

Pierwotnie film miał nakręcić Jonathan Levine, lecz twórca postanowił porzucić projekt. W związku z tym Brewer, który pracował przy takich produkcjach jak: Pod prąd, Jęk czarnego węża czy remake’u Footloose’a, zajmie się reżyserią długo wyczekiwanego przez widzów sequela jednej z najlepszych komedii lat 80. XX wieku. Scenariusz do produkcji sporządziła Kenya Barris.

Murphy długo nie gościł na ekranach kin. W ostatnim czasie widzowie mogli go podziwiać jedynie w wydanym 2016 roku dramacie pt. Mr. Church. Obecnie aktor zaangażowany jest do kilku projektów, które ciągle znajdują się w początkowej fazie rozwoju. Przykładami mogą być Beverly Hills Cop IV, kontynuacja Bliźniaków zatytułowana Triplets, jak również biografia Richarda Pryora autorstwa Lee Danielsa.

Nadchodząca produkcja będzie kolejnym wspólnym projektem Brewera i Murph’ego, którzy mieli okazje spotkać się na planie Dolemite is My Name. Obraz zadebiutuje na platformie Netflix już w tym roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

 

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?