Ma Rainey: Matka bluesa – zwiastun filmu od Netflix z ostatnią rolą Chadwicka Bosemana

Jeszcze w tym roku obejrzymy produkcję Ma Rainey: Matka Bluesa, która okazała się ostatnią w karierze zmarłego Chadwicka Bosemana.

Chicago, rok 1927. Podczas sesji nagraniowej narastają napięcia pomiędzy piosenkarką Ma Rainey (Viola Davis), ambitnym trębaczem z jej zespołu (Chadwick Boseman) oraz białymi managerami, którzy za wszelką cenę chcą kontrolować poczynania legendarnej „Matki bluesa”. Film na podstawie nagrodzonej Pulitzerem sztuki Augusta Wilsona.

Zobacz również: Adam Sandler szykuje dla platformy Netflix nowy film! Rober Duvall, Queen Latifah i Ben Foster w obsadzie!

Reżyserem filmu Ma Rainey: Matka bluesa jest George C. Wolfe. W rolach głównych występują: Viola Davis, Chadwick Boseman, Colman Domingo, Michael Potts, Glynn Turman, Dusan Brown i Taylour Paige. Premiera w serwisie Netflix już 18 grudnia.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?