My Best Friend’s Exorcism zmierza na srebrne ekrany!

Prawa do powieści grozy autorstwa Grady’ego Hendrixa pt. My Best Friend’s Exorcism nabyła niedawno firma Endeavor Content. Informację obwieścił światu portal The Hollywood Reporter. Warto tutaj dodać, że produkcją projektu zajmie się Christopher Landon razem z Ellen Goldsmith-Vein.

My Best Friend’s Exorcism

Hugh Fleming; Quirks Books

Zobacz również: LEGO® PRZYGODA 2 – plakaty bohaterów animowanego widowiska!

Opisywana jako połączenie trzech następujących filmów – Wariatek, Śmiertelnego zauroczenia oraz Egzorcysty, akcja książki dzieje się w 1988 roku i skupia na relacji dwójki najlepszych przyjaciółek. Są nimi Abby i Gretchen. Po tym, jak pewien w teorii miły wieczór przebiega wręcz katastrofalnie źle, druga z rzeczonych powyżej bohaterek zmienia się prawie nie do poznania. W związku z tym Abby z każdą kolejną minutą zaczyna coraz śmielej podejrzewać, iż jej przyjaciółka prawdopodobnie została opętana. Czy przyjaźń obu dziewczyn jest wystarczająco silna, aby pokonać samego diabła?

Warto dodać, że autor książki będzie kreatywnym konsultantem powstającego projektu. Ponadto wspomniany na początku newsa Landon może zostać reżyserem omawianego widowiska. Obecną scenarzystką projektu jest natomiast Jenna Lamia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Hugh Fleming; Quirks Books

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?