Riddick – czwarta część w drodze Vin Diesel potwierdza

Od jakiegoś czasu nie było słychać informacji o zapowiadanej już wcześniej kolejnej odsłonie produkcji o jednym z najpopularniejszych antybohaterów we współczesnej popkulturze.

Teraz jednak wreszcie dostaliśmy potwierdzenie, że coś konkretnego się z tym projektem dzieje. Sam Vin Diesel – czyli ekranowy Riddick – potwierdził, że scenariusz do filmu jest już prawie gotowy. W ubiegłym roku pierwszy skrypt miał już być gotowy. Aktor podał tę informację na Instagramie:

Zobacz również: Tyler Rake: Ocalenie z niesamowitymi wynikami oglądalności!

Póki co nie wiadomo, o czym opowiadać będzie Riddick 4, ale zapewne nie będzie miał podtytułu Furya. Ostatnia odsłona miała miejsce w 2013 roku, gdzie zdradzony Riddick został wygnany na opustoszałą planetę, na którą w pewnym momencie trafiły dwa inne statki. Wydaje się, że w kolejnej części szukać będzie zemsty na oprawcach.

Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?