Rocketman – Taron Egerton wykonuje cover legendarnej piosenki Eltona Johna! Nowy plakat!

Choć pewnie większość z was zna Tarona Egertona z jego kaskaderskich popisów, które można podziwiać oglądając serię Kingsman, to aktor potrafi też bardzo dobrze śpiewać. Chcecie dowód? Sprawdźcie więc poniższe wideo, gdzie 29-letnia gwiazda filmu Rocketman znakomicie odtworzyła legendarny kawałek samego Elton Johna. Zaskoczeni? Mam dla Was ponadto bardzo ładny, nowy plakat produkcji, przygotowany z myślą o sieci kin Dolby Cinema.

Tak więc Rocketman to wysoce oczekiwany przez fanów Eltona Johna film, który nie jest opisywano jako produkcja biograficzna, lecz musical z elementami fantasy. Miejmy nadzieję, ze twórcy staną na wysokości zadania i dostarczą nam obraz godny wspaniałego artysty.

Zobacz również: Toy Story 4 – plakaty bohaterów animowanego widowiska!

Rocketman przedstawi całą  karierę Eltona Johna. Widzowie zobaczą go zatem jako cudowne dziecko Królewskiej Akademii Muzycznej, które doszło na sam szczyt list przebojów i stało się niewątpliwą ikoną sceny muzycznej. A to wszystko dzięki wpływowej i trwałej współpracy ze swoim wspólnikiem – Berniem Taupinem. Rzeczony pan to niezwykle utalentowany autor tekstów. Ponadto produkcja pokaże nie tylko znany nam wszystkim z telewizorów oraz gazet obraz sławnego piosenkarza, pokochanego przez tłumy. Film spróbuje też zajrzeć za wspomnianą maskę gwiazdora, ukazując prawdziwe życie tego wspaniałego wykonawcy.

Gwiazdami filmu Rocketman są: Taron Egerton, Jamie Bell, Richard Madden i Bryce Dallas Howard.

Rocketman

Fot.: Paramount Pictures

Reżyserią obrazu zajął się Dexter Fletcher na podstawie scenariusza spod pióra Lee Halla. Rocketman pojawi się w polskich kinach już 7 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?