Toy Story 4 – plakaty bohaterów animowanego widowiska!

Wytwórnia Walt Disney Pictures oraz studio Pixar opublikowali sześc plakatów bohaterów nadchodzącej wielkimi krokami animacji pt. Toy Story 4.

Oto znane i kochane postaci, wśród których znajdziecie Szeryfa Chudego, Buzza Astrala oraz Bo Peep, jak również zupełnie nowe, a tymi są: Forky, Ducky, Bunny i Duke Caboom. Wszystkich rzeczony bohaterów możecie podziwiać poniżej. Jak Wam się podobają?

Toy Story 4

Walt Disney Pictures; Pixar

Toy Story 4

Pixar; Walt Disney Pictures

Toy Story 4

Walt Disney Pictures; Pixar

Toy Story 4

Pixar; Walt Disney Pictures

Toy Story 4

Walt Disney Pictures; Pixar

Toy Story 4

Pixar; Walt Disney Pictures

Zobacz również: Booksmart – zaplanuj sobie całe lato! Zabawny fragment filmu!

Bo Peep powraca! Długo zaginioną przyjaciółkę Woody’ego, Buzza i spółki zawsze łączyła specjalna więź ze wspomnianym przed chwilą kowbojem. Niestety postacie nie widziały się już przez wiele lat. Od tego czasu Bo bardzo się zmieniła – nieco wyszczerbiła oraz zmatowiała. Niemniej siła, determinacja oraz sarkazm postaci zawsze przeczył jej delikatnej, porcelanowej powierzchowności. Obecnie bohaterka to zapalona poszukiwaczka przygód. Kiedy Bo i Woody ponownie się spotykają, dzięki niewygodnym okolicznością, oboje zdają sobie sprawę, jak mocno się od siebie oddalili, a także jak bardzo się od siebie różnią, jeśli chodzi o życie jako zabawka.

Keanu Reeves, Keegan-Michael Key, Jordan Peele i Tony Hale dołączają do dobrze znanej obsady, wśród której znajdują się między innymi: Tim Allen, Tom Hanks, Annie Potts, Patricia Arquette i Joan Cusack.

Toy Story 4 pojawi się na ekranach amerykańskich kin już 9 sierpnia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia i plakaty – Disney

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?