Advertisement
Advertisement

Smętarz dla zwierzaków – obsada wypowiada się o geniuszu Stephena Kinga! Materiał zza kulis!

Nadszedł właśnie czas, aby klasyczna powieść utalentowanego autora grozy przestraszyła i zszokowała kolejne pokolenia widzów. Jak dobrze wiecie, niebawem pojawi się w kinach nowa wersja wydanej w 1983 roku adaptacji powieści zatytułowanej Smętarz dla zwierzaków. W związku z tym mamy dla Was materiał zza kulis rzeczonego przed momentem filmu. W udostępnionym poniżej klipie gwiazdy przerażającego widowiska wraz z odpowiedzialną za nie załogą wypowiadają się o niezaprzeczalnym geniuszu Stephena Kinga.

Zobacz również: Shazam! – główny bohater wybiera się do kina na nowym, IMAXowym plakacie filmu!

Oficjalny opis dystrybutora (kino): Czasem lepiej pozwolić umarłym pozostać martwymi… Thriller na podstawie bestsellerowej powieści mistrza grozy Stephena Kinga.

Obsada filmu: Jason Clarke – Louis Creed, John Lithgow – Jud Crandall, Amy Seimetz – Rachel Creed, Jeté Laurence – Ellie Creed, Hugo Lavoie / Lucas Lavoie – Gage Creed, Obssa Ahmed – Victor Pascow i Sonia Maria Chirila – młoda Rachel.

Nową adaptację cenionej powieści mistrza grozy, która została zrealizowana dla wytworni Paramount Pictures, wyreżyserowali Dennis Widmyer i Kevin Kolsch na podstawie scenariusza sporządzonego przez Jeffa Buhlera oraz Davida Kajganicha. Produkcją obrazu zajęli się z kolei Lorenzo di Bonaventura, Mark Vahradian, a także Steven Schneider.

Nowa wersja filmu Smętarz dla zwierzaków trafi do polskich kin już 3 maja 2019 roku. Bądźcie zatem gotowi na mrożące krew w żyłach widowisko, które pozostanie Wam w pamięci jeszcze na długo po samym seansie. Mogę Wam to zagwarantować.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?