Smętarz dla zwierzaków – przerażający plakat zdradzający ważną zmianę w fabule znanej opowieści!

Do sieci trafił przerażający plakat promujący nową wersję filmu znanego w Polsce pt. Smętarz dla zwierzaków. Grafika zdradza pewien sekret, który został już co prawda ujawniony w zwiastunie, lecz, jeśli go jakimś cudem jeszcze nie widzieliście i omijacie spoilery szerokim łukiem, to odpuście sobie poniższą grafikę. Wszystkich pozostałych zapraszam serdecznie do zapoznania się z plakatem. Jest naprawdę mroczny, mocny w przekazie i brutalny.

Smętarz dla zwierzaków

Fot.: Paramount Pictures

Zobacz również: Kapitan Marvel – nowe zapowiedzi oraz plakaty!

Oficjalny opis dystrybutora (kino): Czasem lepiej pozwolić umarłym pozostać martwymi… Thriller na podstawie bestsellerowej powieści mistrza grozy Stephena Kinga.

Obsada filmu: Jason Clarke – Louis Creed, John Lithgow – Jud Crandall, Amy Seimetz – Rachel Creed, Jeté Laurence – Ellie Creed, Hugo Lavoie – Gage Creed, Lucas Lavoie – Gage Creed, Obssa Ahmed – Victor Pascow i Sonia Maria Chirila – Młoda Rachel.

Nową adaptację cenionej powieści mistrza grozy, która została zrealizowana dla wytworni Paramount Pictures, wyreżyserowali Dennis Widmyer i Kevin Kolsch na podstawie scenariusza sporządzonego przez Jeffa Buhlera oraz Davida Kajganicha. Produkcją obrazu zajęli się z kolei Lorenzo di Bonaventura, Mark Vahradian i Steven Schneider.

Nowa wersja filmu Smętarz dla zwierzaków trafi do polskich kin już 3 maja 2019 roku. Bądźcie zatem gotowi na mrożące krew w żyłach widowisko, które zostanie Wam w pamięci jeszcze na długo po samym seansie. Mogę Wam to zagwarantować.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?