Spider-Man 3 – wiemy, kiedy rozpoczną się zdjęcia!

Jak wiadomo od kilku miesięcy, pomimo początkowych nieporozumień pomiędzy Sony i Marvelem ostatecznie dojdzie do stworzenia co najmniej jeszcze jednej produkcji z człowiekiem-pająkiem w roli głównej. Teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły odnośnie jej powstawania.

Spider-Man 3 będzie oczywiście kontynuacją wątków z Homecoming oraz Far From Home. Dowiadujemy się, że zdjęcia do produkcji mają potrwać od lipca do listopada. Co więcej, pojawiła się lista lokacji, w których praca będzie wykonywana. Nie zabrakło rzecz jasna Atlanty – zwyczajowej lokacji kręcenia ostatnich filmów MCU – Nowego Jorku i Los Angeles. Co ciekawe jednak, część zdjęć ma być wykonywana na Islandii.

Sony spider-man

Fot. Kadr z filmu Spider-Man: Daleko od domu

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Kolejny kinowy Spider-Man ma się pojawić 16 lipca 2021 roku. Na stołku reżyserskim najpewniej zasiądzie Jon Watts, autor dwóch poprzednich części przygód Parkera. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, zgodnie z nową umową Spider-Man pojawi się jeszcze gościnnie w jednym z filmów MCU.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mr. ?? pisze:

Przy poziomie tych produkcji i MCU na którym korporacja Disneya położyła łapę to ja wolę zostać przy Spider-Man TAS z lat 90
P. Parker / SM który jest głupszy niż taki Ed Brock z Venom a powinno być raczej na odwrót zwłaszcza że Parker w komiksach czy serialu animowanym to geniusz 🙂

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?