Advertisement

Spider-Man: Daleko od domu – oto nowy zwiastun widowiska!

Wytwórnie Sony Pictures i Marvel Studios opublikowały pełny zwiastun filmu Spider-Man: Daleko od domu, który zawiera mnóstwo spoilerów na temat obrazu Avengers: Koniec gry. Oglądacie więc na własne ryzyko. Niemniej sam zwiastun prezentuje się bosko i jest warty uwagi każdego szanującego się kinomana. Poniżej znajdziecie zarówno wersję polską, jak i nieco dłuższą, angielską. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zatem kontynuacja filmu Spider-Man: Homecoming zabierze Petera Parkera w podróż po całej Europie. Produkcja ukaże widzom globalne następstwa batalii przedstawionej w dwóch ostatnich częściach traktujących bezpośrednio o mścicielach. Mowa tutaj o następujących obrazach – zeszłorocznym filmie Avengers: Wojna bez granic oraz goszczącym niedawno na ekranach kin show Avengers: Koniec gry.

Zobacz również: Aladyn – mogę zrobić z Ciebie księcia na zewnątrz, ale wnętrze zależy od Ciebie! Dwie nowe zapowiedzi promujące film!

Obsada widowiska prezentuje się obecnie w następujący sposób:  Tom Holland – Spider-Man, Zendaya – Michelle Jones, Marisa Tomei – ciocia May, Jake Gyllenhaal – Mysterio, Michael Keaton – Adrian Toomes / The Vulture, Numan Acar – Dimitri, Samuel L. Jackson – Nick Fury, Cobie Smulders – Maria Hill oraz J.B. Smoove.

Spider-Man: Daleko od domu wyreżyserował Jon Watts. Scenariusz natomiast sporządzili Chris McKenna i Erik Sommers. Wysoce oczekiwany sequel udanego widowiska trafi do polskich kin już 5 lipca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Sony; Marvel

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?