Avengers: Koniec gry – Thanos i jego Rękawica Nieskończoności atakują Google!

Thanos to antybohater MCU, który postanowił zgładzić część ludzkości. Czy mu się to ostatecznie udało, przekonać się możecie w 4. finalnej części Avengers. Złoczyńca dokonał także ataku na wyszukiwarkę Google. Po wpisaniu hasła Thanos i naciśnięcia Rękawicy Nieskończoności, znika połowa wyświetlonych haseł!

Prezent od Google to hołd dla fanów uniwersum MCU, którzy ekscytują się na całym świecie z powodu premiery Endgame. Wybitna złoczyńca zamiast ataku na ludzkość, niszczy połowę haseł z wyszukiwarki za pomocą symbolicznego pstryknięcia palcem. Spróbujcie sami!

Avengers

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – recenzja spoilerowa wielkiego finału 3. fazy MCU!

Avengers: Koniec Gry to zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU oraz czwarta odsłona cross-overowej sagi Avengers. W zeszłorocznym Avengers: Wojna bez granic tytułowa grupa superbohaterów stawiła czoła Thanosowi. Herosi mieli na celu udaremnienie planu złoczyńcy polegającego na wymazaniu połowy populacji wszechświata za pomocą kamieni nieskończoności. Niestety, pomimo starań herosów, złoczyńca zebrał wszystkie artefakty i co za tym idzie, spełnił swoje marzenie o perfekcyjnej równowadze w kosmosie. Przerzedzona ekipa Mścicieli  postanawia raz jeszcze zmierzyć się z potężnym Thanosem.

Aktualna obsada widowiska składa się z następujących gwiazd: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Don Cheadle, Bradley Cooper, Danai Gurira, Paul Rudd, Brie Larson, Karen Gillan i Josh Brolin. Za reżyserię odpowiadają Joe i Anthony Russo, a scenariusz przygotowali Christopher Markus i Stephen McFeely. Film trwać będzie około trzy godziny.

Premiera superprodukcji nastąpiła 25 kwietnia. Dzień wcześniej pojawiły się też pokazy przedpremierowe.

Źródło: Google, Hype Beast/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały promocyjne

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?