Thor będzie kobietą! Natalie Portman podnosi młot i zapowiada nowy film!

Niedawno potwierdzona została informacja o powrocie Taika Waititiego na stołek reżyserski kolejnej części Thora. Podczas Comic Conu w San Diego dowiedzieliśmy się wielu nowych informacji o kolejnym filmie o bogu grzmotów, którego oręż nosić będzie Natalie Portman!

 

Thor Love And Thunder to film 4. fazy MCU, który zadebiutuje w kinach 5 listopada 2021 roku. W filmie zobaczymy ponownie Chrisa Hemswortha i Tessę Thompson jednak to Natalie Portman w Jane Foster ma być główną bohaterką widowiska! Film nie będzie historią alternatywną, a kontynuacją wydarzeń z Avengers: Koniec gry.

 

Zobacz również: Oto 4. faza uniwersum MARVELA! Znamy tytuły i daty premier!

 

Fabuła oprzeć ma się na komiksie The Mighty Thor, w którym Foster została kobietą Thorem. Według reżysera scenariusz filmu wypełniony jest miłością i walką. Według obecnych informacji film jest ostatnią produkcją 4. fazy MCU.

 

Poniżej oficjalne logo produkcji:

 

Źródło: ScreenRant | Ilustracja główna: Marvela 

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fan pisze:

W komiksach były niektóre kobiety, które zdobywały moce Thora

Marvel upada pisze:

Dopiero w 2014 wiec już na fali poprawności politycznej.. THOR był, jest i będzie tylko jeden! btw to bóg piorunów a nie młotków, więc Jane Foster powinna zyskać tylko możliwość posługiwania się młotem a nie moce Thora!

Maniwk pisze:

Dlaczego nie jest afroamerykanką? To rasizm.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?