Tyler Rake z oficjalnie ogłoszoną drugą częścią!

Cóż, dopiero co pisaliśmy o niesamowitym poziomie oglądalności, nie powinno być zatem dla nas zbytnim zdziwieniem, że Tyler Rake w tej czy innej formie powróci.

Wiemy także, że Joe Russo ponownie zajmie się scenariuszem filmu. Pytanie, kiedy będzie rozgrywać się akcja filmu. Póki co twórcy jeszcze wzbraniają się z odpowiedzią. A możemy ją dostać nieprędko, zwłaszcza, że Chris Hemsworth ma swoje do nakręcenia przy nowej odsłonie Thora, Tyler Rake 2 może mieć więc premierę dopiero za parę lat.

Zobacz również: Taika Waititi nakręci Gwiezdne Wojny!

Tyler Rake (Chris Hemsworth) to nieustraszony najemnik, który oferuje swoje usługi na czarnym rynku. Tym razem czeka go najniebezpieczniejsza misja w karierze: musi uratować porwanego syna bossa międzynarodowej siatki przestępczej. Ten widowiskowy i trzymający w napięciu thriller, przy którym trudno zachować zimną krew, wyreżyserował Sam Hargrave, a jego producentami są Joe i Anthony Russo — wizjonerscy reżyserzy filmu „Avengers: Koniec gry”. Obejrzyj film „Tyler Rake: Ocalenie”.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Tyler Rake: Ocalenie

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?