Wiedźmin – pierwsze spojrzenie na zbroje Nilfgaardczyków!

Pojawiły się kolejne zdjęcia z planu serialu Netfliksa.

Tym razem możemy zobaczyć nieoficjalne ujęcia pancerzy Cesarzy Nilfgaardu. Cóż, miejmy nadzieję, że to wstępna wersja bo zachęcająco to póki co nie wygląda…

Zobacz również: Wiedźmin – poznaliśmy datę premiery serialu?!

Wiedźmin to ekranizacja serii powieści i opowiadań fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Oficjalny opis serialowej adaptacji brzmi następująco: Geralt z Rivii (Henry Cavill), samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę (Anya Chalotra) i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę (Freya Allan). Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Źródło: Redanian Intelligence / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Regan Dahlberg pisze:

Coś głupszego niż te fałdki, to już trudno było wymyślić. Ktoś się musiał nieźle natrudzić, żeby zaprojektować coś tak absurdalnego.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?