Wonder Woman 1984 – nowy plakat produkcji!

Powoli otrzymujemy coraz więcej materiałów promujących Wonder Woman 1984. I na każdym kroku twórcy pokazują nam, jak bardzo film Patty Jenkins będzie się różnił stylistyką od poprzednika.

Tym razem możemy zobaczyć plakat produkcji. Szczerze powiedziawszy, na pierwszy rzut oka bardziej wygląda on na promocję kolejnej części Kung Fury aniżeli Wonder Woman 1984. Co oczywiście jest niemałym plusem, bo zwiastuje dużo potencjalnych nowości:

Plakat Wonder Woman 1984

Fot. Materiały prasowe Warner Bros.

Zobacz również: Wonder Woman 1984 – nowe materiały z planu. Oddano hołd serialowi z lat 70.!

Kontynuacja przygód Diany z Themiscyry funkcjonuje obecnie pod tytułem Wonder Woman 1984. Akcja filmu przeniesie się z Europy do Ameryki i rozgrywać będzie się w latach 80-tych. Na stanowisku reżysera pozostała autorka pierwszej części Patty Jenkins, która przygotowała wspólnie z Geoffem Johnsem i Davem Callahamem scenariusz sequela będącym zarazem ósmym filmem w ramach DC Extended Universe.

W obrazie, obok Gal Gadot w tytułowej roli, na pewno pojawią się również Kristen Wiig (Cheetah), Pedro Pascal (rola nieznana) oraz Chris Pine (jako Steve Trevor).

Premiera Wonder Woman 1984 zaplanowana jest na 1 listopada 2019.

Źródło: Warner Bros. / ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?