Advertisement
Advertisementpixel

Zabójcze maszyny – drugi zwiastun filmu produkcji Petera Jacksona!

Oto kolejny trailer filmu Zabójcze maszyny – widowiska od twórcy Władcy Pierścieni:

Zobacz również: Aquaman – oto dodatkowy, rozszerzony zwiastun!

Cywilizacja człowieka została zniszczona przez kataklizm. Tysiące lat potem ludzkość dostosowała się do nowych warunków. Gigantyczne miasta przemieszczają się po Ziemi, niszcząc mniejsze metropolie. Tom Natsworthy (Robert Sheehan), pochodzący z przedmieść miasta trakcyjnego – Londynu, walczy o przetrwanie. Na swojej drodze spotyka niebezpieczną uciekinierkę Hester Shaw (Hera Hilmar). Dwa przeciwieństwa, których drogi nigdy nie powinny były się przeciąć, tworzą nieprawdopodobny sojusz. Sojusz, który ma zmienić bieg przyszłości.

Za reżyserię spektakularnych „Zabójczych maszyn” odpowiada nagrodzony Oscarem za efekty specjalne Christian Rivers („King Kong”). Rives jest także współautorem scenariusza. Napisał go wspólnie z twórcami trylogii Hobbit i Władca Pierścieni – Peterem Jacksonem, Fran Walsh i Philippą Boyens.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wheemill pisze:

Chyba badziej pasowałby tytul ŚMIERTELNE MASZYNY, który nawiązywałby do tłumczenia pierwowzoru Philipa Reeve „Żyjące maszyny” . Książka co prawda dla młodzieży ale barwna i pomysłowa świetna rozrywka, której Jackson da nową jakość. Na pewno do zobaczenia w kinie. Szkoda że PJ nie zabierze się za cykl Urth Nowego Słońca (Cień kata…) Gena Wolfa czy Wheel of Time Jordana , serię KONFLUENCJA (Dziecko rzeki…) McAuleya lub chociaż Hyperiona Dana Simmonsa. To by były widowiska!

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?