Znamy oficjalny tytuł spin offu Szybkich i wściekłych! Nowy fotos!

Jak dobrze wiecie seria Szybcy i wściekli otrzyma niebawem swój własny spin off. W związku z tym ujawniono już oficjalny tytuł projektu, jak również udostępniono nowy fotos ukazujący głównych bohaterów produkcji.

Tak więc spin off opowiadający o przygodach Hobbsa i Shawa od dziś nosi tytuł Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw. Z kolei powyższe zdjęcie pochodzi z magazynu Total Film.

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fot.: Total Film

Zobacz również: Nowe zdjęcia z trzeciego sezonu The Crown

Hobbs & Shaw podąża zatem śladami agenta służb dyplomatycznych – Luke’a Hobbsa, odgrywanego przez Johnsona i zabójcy Deckarda Shawa, w którego wciela się Statham. Scenariusz do obrazu sporządził Chris Morgan, który pracował nad serią Szybcy i wściekli od jej trzeciej odsłony zatytułowanej Tokio Drift. Film został wydany w 2006 roku.

Nadchodzący spin off to zupełnie odrębna historia, niepowiązana z będącymi w trakcie rozwoju, kolejnymi częściami flagowej sagi. Dziewiąta odsłona zagości na ekranach kin 10 kwietnia 2020 roku, a 10 2 kwietnia 2021 roku.

W obsadzie widowiska znajduje się: Dwayne Johnson – Luke Hobbs, Jason Statham – Deckard Shaw, Eiza González – Madam M., Idris Elba – główny antagonista filmu i Vanessa Kirby – Hattie Shaw. Wspomniani bohaterowie rozgrzeją kina do czerwoności już 2 sierpnia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Matt Kennedy; Universal Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?