Tomasz Kot jako Roman Giertych w zapowiedzi 3. odcinka nowego sezonu Ucha Prezesa

Showmax zaprezentował na Facebooku zwiastun odcinka Jak żyć (bez polityki)?. W najnowszym epizodzie serialu Ucho Prezesa zobaczymy nowe i stare twarze wśród, których są m.in. Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska, Artur Barciś, Sylwester Maciejewski czy Krzysztof Dracz.

 

Ucho Prezesa

Jak żyć bez polityki? Zobacz nowy odcinek Ucho Prezesa! → shw.mx/Ucho_Prezesa

Opublikowany przez Showmax Polska 28 marca 2018

 

Opis 3.odcinka 3. sezonu: Czy poza polityką jest jakieś życie? Jak się w nim odnaleźć? Z odpowiedziami na te pytania muszą się zmierzyć ludzie, dla których do niedawna polityka była podstawą funkcjonowania. Pomóc im w tym może tylko jeden ośrodek.

Zobacz również: Ucho Prezesa – wybieramy najlepsze odcinki serialu!

Ucho Prezesa to kontynuacja serii kabaretowej „Posiedzenie rządu” oraz projekt autorstwa Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, który w serialu wciela się w główną rolę. Trzeci sezon ruszył 15 marca. 

Epizod zadebiutował dzisiaj na Showmax.com. W niedzielę zostanie wyemitowany na antenie Telewizji WP, a w pierwszy czwartek kwietnia pojawi się na Youtube.

Źródło: facebook.com/showmaxpolska / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?