Advertisement

Co robimy w ukryciu – kolejna, zabawna zapowiedź serialu spod ręki Taiki Waititiego!

Stacja FX opublikowała nową, nawet zabawną, zapowiedź swojej nadchodzącej wielkimi krokami komediowej serii traktującej o wampirach. Mowa tutaj o produkcji zatytułowanej Co robimy w ukryciu. Dowiedźcie się zatem, czemu wampiry nienawidzą sytuacji, gdy idziemy spać do łóżka ze słuchawkami!

Zobacz również: Jak romantycznie! – Rebel Wilson prosi do tańca w akompaniamencie utworu Whitney Houston! Nowy klip z filmu!

Co robimy w ukryciu zostało oparte na wydanym w 2014 roku filmie o tym samym tytule, który podążał śladami grupy krwiopijców żyjących razem we współczesnym Wellingtonie – stolicy Nowej Zelandii. Widzowie zatem mogli podziwiać bohaterów zmagających się z zupełnie przyziemnymi i dobrze znanymi nam sprawami, jak również próbujących żyć wśród ludźmi, a także śledzić proces wprowadzenia do zespołu, dopiero co przemienionego w „potwora”, człowieka.

Telewizyjna seria, której producentami wykonawczymi są Taika Waititi i Jemaine Clement, zadebiutuje na stacji FX już 27 marca 2019 roku. Warto tutaj dodać, że pierwszy z panów jest też reżyserem projektu, a drugi jego scenarzystą. Produkcja aktualnie dostała pozwolenie na jeden dziesięcioodcinkowy sezon. Jeśli seria okaże się takim samym sukcesem, co sam film, to spokojnie możemy założyć, iż w przyszłości pojawią się kolejne rozdziały tej nietypowej opowieści.

W obsadzie projektu znajdują się m.in. następujące gwiazdy: Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou i Harvey Guillen.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – FX

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?