Doom Patrol – nowe zdjęcia i plakaty 2. sezonu!

Już pod koniec przyszłego miesiąca czeka nas wielki powrót Doom Patrol, jednego z najciekawszych seriali na podstawie komiksu ostatnich lat.

Pojawiły się kolejne zdjęcia prosto z produkcji oraz plakaty dla kolejno DC Universe i HBO Max, na których ukazywać się będzie 2. sezon. Po raz pierwszy pokazano też twarz Dorothy Spinner, córki Niles Cauldera.

Zobacz również: Wonder Woman 1984 – nowe zdjęcia głównych bohaterów

Doom Patrol ukazuje nam grupę dowodzoną przez szalonego naukowca Dr. Nilesa Cauldera zwanego Chiefem. Każdy z jej członków przeżył wypadek, dzięki któremu otrzymali swoje supermoce, ale za cenę zdeformowania i licznych blizn. Dzięki Caulderowi odnaleźli jednak powołanie i zdecydowali się bronić Ziemię przed zagrożeniem, na które się natkną. Niebawem trafią do miejsca niezbyt dla nich przyjemnego i uzyskają dość nietypowe zlecenie od Cyborga. Trudno im będzie z niego zrezygnować, ale po tej misji ich życie nie będzie nigdy już takie samo.

Premiera 2. sezonu już 25 czerwca.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?