Advertisement
banner

Gra o Tron – Oto nowa czołówka i omówienie 1. odcinka 8. sezonu!

Nowy sezon Gry o Tron zaskoczył widzów już w pierwszych sekundach za sprawą nowej czołówki! HBO postanowiło zamieścić ją w sieci wraz z omówieniem premierowego odcinka!

Nowa czołówka Gry o Tron wprowadziła sporo istotnych zmian rozpoczynając się od spojrzenia na wyrwę w murze. Od północy zalewać Westeros zaczyna rozciągająca się błękitna fala symbolizująca przemarsz białych wędrowców. Po raz pierwszy intro przedstawiło również wnętrza znanych twierdz, kończąc się na ukazaniu Żelaznego Tronu.

Poniżej zobaczyć możemy podsumowanie premierowego odcinka 8. sezonu Gry o Tron okiem twórców:

Finałowy sezon Gry o Tron liczyć będzie 6 odcinków, które możemy oglądać co tydzień na antenie HBO w poniedziałki o godzinie 3:00 w nocy oraz o 20:10. Wszystkie poprzednie sezony dostępne są na platformie HBO GO.

Poniżej prezentujemy analizę pierwszego odcinka 8. sezonu serialu:

Źródło: YouTube | Ilustracja główna: HBO

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?