Nowe anime Fruits Basket trafi na ekrany w kwietniu

W kwietniu w Japonii swoją premierę będzie mieć nowa animowana adaptacja popularnej mangi Fruits Basket. Pierwsza wersja anime pwostała w 2001 roku, ale urywała się w połowie wątków – manga była kntynuowana aż do 2006 roku.

Nowe anime rozpocznie się od początku mangi – czyli nie będzeie kontynuacją. Rónież cała ekipa pracująca nad tytułem została wymieniona – na prośbę autorki mangi, Natsuki Takayawy. To ogółem doskonała wiadomość dla fanów anime i samej serii – oznacza też szansę na wydanie komiksu w kolejnych krajach poza Japonią.

Fot. materiały promocyjne TMS Entertainment

Fruits Basket to ciepła, fantastyczna historia o Tohru Hondzie – osieroconej, ale pełnej optymizmu szesnastolatce, która z braku środków do życia zamieszkała w namiocie. Przypadkiem odkrywa, że niedaleko mieszka jej kolega z klasy wraz ze swoimi niezwykłymi kuzynami. Członkowie jego klanu dotknięci są przekleństwem Zodiaku – każde z nich zamienia się w zwierzę z chińskiego zodiaku, gdy zostanie dotknięte przez przedstawiciela płci przeciwnej. Klątwa jednak może zostać złamana – ale jak? Nie wiadomo.

Zobacz również: Netflix zamówił nowe anime Ghost in the Shell!

Źródlo: ANN; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?