the old guard background Advertisement

Polska czy Japonia? Dart typuje wynik meczu o honor!

W Polsce mundialowa gorączka minęła wraz z ostatnim gwizdkiem w meczu Polska-Kolumbia, lecz dla wybrańców Adama Nawałki do rozegrania wciąż pozostał „mecz o honor”. Z tej okazji nie mogło zabraknąć youtube’owej kampanii Netfliksa i demogorgona Darta z serialu Stranger Things, który karmiony czekoladkami przez komentatora sportowego Tomasza Zimocha obstawia wyniki polskiej kadry.

Przybyła z Hawkins w USA kreatura obstawia mecze ze zmiennym szczęściem. Za pierwszym razem nie popisała się i błędnie wytypowała zwycięzcę „meczu otwarcia” między Polską a Senegalem. Za drugim razem już się nie pomyliła i wyczuła nosem, że w „meczu o wszystko” to Kolumbia będzie lepsza od Lewandowskiego i spółki. W najnowszej odsłonie mundialowej zabawy Dart wydaje się być ociężały jak polscy piłkarze w Rosji, lecz jego prognoza w „meczu o honor” powinna tchnąć odrobinę nadziei w zbolałe kibicowskie serca.

Zobacz również: Tak ZŁE, że aż DOBRE – chińscy Avengers grają w kung-fu futbol

Mecz Polska-Japonia to ostatni występ Orłów Nawałki na Mistrzostwach Świata w Rosji. Początek spotkania w czwartek, 27 czerwca, o 16:00. Transmisja meczu w TVP1. Mundial potrwa zaś do 15 lipca.

Warto dodać, że obecnie trwają zdjęcia do trzeciego sezonu Stranger Things. Serial i demogorgony najprawdopodobniej pojawią się już w przyszłym roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube (Polska – Japonia | Dart przepowiada | Netflix)

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?