Demogorgon wskazał zwycięzcę meczu Polska-Kolumbia!

Netflix zamieścił na Youtube kolejną odsłonę kampanii marketingowej przygotowanej na czas mundialowej gorączki. Tym razem komentator sportowy Tomasz Zimoch oraz reprezentant streamingowego giganta i drugiej strony, czyli znany z serialu Stranger Things demogorgon Dart przepowiadają wynik dzisiejszego meczu Polska-Kolumbia. Transmisja „meczu o wszystko” o 20:00 w TVP1.

Ostatnim razem przybyła z Hawkins w USA kreatura nie popisała się i błędnie wytypowała zwycięzcę spotkania Polski z Senegalem. Demogorgon zjadając batonika pod polską flagą narodową wskazał na zwycięstwo kadry Nawałki, a jak wiadomo białoczerwoni przegrali z afrykańską ekipą 1:2. Pamiętajmy jednak, że nawet słynna ośmiornica Paul nie była nieomylna. Natomiast przy całej sympatii do Darta, to patrząc na jego dzisiejszy typ, wolelibyśmy, aby po raz kolejny jego przepowiednia się nie spełniła.

Zobacz również: Tak ZŁE, że aż DOBRE – chińscy Avengers grają w kung-fu futbol

Następne spotkanie piłkarskiej reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji odbędzie się w czwartek o 16. Lewandowski i spółka zmierzą się wtedy z Japonią, ojczyzną Tsubasy!

Zobacz również: Charlotte Gainsbourg mówi po polsku w filmie Obietnica poranka

Na koniec przypomijmy, że obecnie trwają zdjęcia do trzeciego sezonu Stranger Things. Serial i demogorgony najprawdopodobniej pojawią się w przyszłym roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube (Polska – Kolumbia | Dart przepowiada | Netflix)

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?