Stranger Things – jak pracuje się na planie serialu?

Stranger Things stał się jednym z największych hitów platformy Netflix. W oczekiwaniu na trzecią odsłonę przygód bohaterów pojawił się w sieci filmik, w którym obsada i twórcy serialu opowiadają o planie, jaka panuje tam atmosfera.

Stranger Things opowiada o losach kilku nastolatków, którzy mieszkają w Hawkins. Musieli zmierzyć się z mrocznym Demargogonem, czającym się w pozornie spokojnym miasteczku. Serial doczekał się już dwóch sezonów, które otrzymały wiele pozytywnych recenzji. Jako prezent dla fanów, czekających jeszcze rok na kolejny sezon, w sieci pojawił się dodatkowy filmik, zdradzający dużo na temat tego, co dzieje się poza ekranem. Zobaczcie sami!

Zobacz również: Stranger Things – książki już jesienią

Zdjęcia do serialu ruszają na Atlancie. W obsadzie 3. sezonu zobaczymy po raz pierwszy Cary’ego Elwesa, Jake’a Busey’a oraz Maye Thurman-Hawke, córkę znanej filmowej pary. Z poprzednich dwóch sezonów ponownie pojawią się Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp i Natalia Dyer.

Wydarzenia trzeciego sezonu będą rozgrywały się  rok po akcji zakończonej w sezonie drugim. Fabuła produkcji braci Duffer wciąż owiana jest tajemnicą, ale wiemy na pewno, że rozwinięty zostanie wątek siostry Lucasa, Erici. Podobnie stanie się z postacią Steve’a Harringtona, który w serialu blisko związany jest z Nancy. 3. sezon na Netflixie pojawi się latem 2019 roku, ale dokładna data nie jest jeszcze znana.

Źródło: comicbook.com/ Ilustracja wprowadzenia: NME

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?