The Expanse – obsada 4. sezonu zaskakuje fanów-cosplayerów! | SDCC 2019

Comic Con zawsze jest miejsce, w którym na fanów może czekać wiele przyjemnych niespodzianek. Jedną z takich sytuacji doświadczyli cosplayerzy wcielający się w postacie z popularnego serialu SF.

Włodarze Amazon Prime Video, dzięki któremu będziemy mogli obejrzeć 4. sezon The Expanse, poprosili fanów, by pojawili się na San Diego Comic Con w strojach z serialu. Na miejscu czekała na nich niespodzianka. Cały trzon głównej obsady pojawił się, by podziękować swoim widzom za wsparcie i zrobić kilka wspólnych zdjęć.

Zobacz również: The Expanse – pojawił się pierwszy fragment 4. sezonu! Poznaliśmy datę premiery! | SDCC 2019

Opis poprzedniej serii: trzeci sezon składał z 13 epizodów i złowieszczo obiecywał, że żadna planeta, asteroida czy też statek nie mógł czuć się bezpieczny. W omawianym rozdziale Ziemia, Mars i Pas Asteroid znajdowały się w stanie wojny. Każda z frakcji walczyła o władzę oraz kontrolę. Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, misja odkrycia sekretu protomolekuły osiąga najwyższy status, a każda, nawet najmniejsza podjęta decyzja może wpłynąć na ostateczne przetrwanie Układu Słonecznego.

Daleka przyszłość. Seria rozgrywa się w skolonizowanej galaktyce, gdzie dwóch nieznajomych nieświadomie pakuje się w rozległą konspirację. Produkcja została oparta na bestsellerze New York Timesa spod pióra Daniela Abrahama oraz Ty’a Francka (ich wspólny pseudonim to James S. A. Corey). Obsada serii składa się z następujących gwiazd: Steven Strait, Shohreh Aghdashloo, Dominique Tipper, Cas Anvar, Wes Chatham i Frankie Adams. Ponadto w trzecim sezonie widzowie zobaczyli również Elizabeth Mitchell oraz Davida Strathairna.

Duet scenarzystów nominowanych do Nagrody Akademii Filmowej – Mark Fergus oraz Hawk Ostby (Ludzkie dzieciIron Man) pełniło funkcję producentów wykonawczych widowiska razem z showrunnerem Narenem Shankarem (Almost HumanGrimm).

4. sezon serialu The Expanse będzie miał swoją premierę już 13 grudnia.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Amazon Prime Video

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?