Advertisement

Trzynaście powodów – oto zdjęcia z 3. sezonu

Niedawno zobaczyliśmy pierwszy trailer trzeciej odsłony jednego z najpopularniejszych i najczęściej omawianych seriali ostatnich lat. Teraz opublikowano kilka nowych zdjęć.

Nowy sezon Trzynastu powodów przyniesie być może najbardziej niejednoznaczny punkt wyjścia do tej pory. Śmierć Bryce’a prowadzi do nowych problemów i z pewnością naruszy wiele ledwo zabliźnionych po wcześniejszym zamieszaniu ran. Tym razem kluczowym wątkiem fabuły będzie najwyraźniej szukanie mordercy najbardziej kontrowersyjnego ucznia w szkole, co może być niełatwe.

Zobacz również:Trzynaście powodów – zaskakujący zwiastun 3. sezonu!

Trzeci sezon będzie liczył tak jak wcześniej 13 odcinków, nie zmienia się również ekipa showrunnerów i producentów. Za produkcję odpowiedzialni będą Brian Yorkey i Selena Gomez. Za to szykuje się zmiana obsadowa, nie zobaczymy już Katheriny Langford, która wcielała się w postać Hannah. Serial zaczynał jako ekranizacja bestselleru Jaya Ashera i szybko stał się jedną z flagowych produkcji platformy Netflix.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?