Ultraviolet – oficjalne zdjęcia z 2. sezonu serialu AXN Polska

Trwają zdjęcia do drugiego sezonu serialu kryminalnego Ultraviolet. AXN Polska udostępniła w sieci oficjalne zdjęcia promujące nowe odcinki.

Serial Ultraviolet opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą powraca z Londynu do rodzinnej Łodzi i przyłącza się do detektywów amatorów z grupy Ultraviolet, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja. W drugim sezonie bohaterka będzie musiała zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym bezpośrednio jej rodzinie.

Trwają zdjęcia do 2. sezonu serialu "Ultraviolet"! 🎬 Zobacz pierwsze zdjęcia z planu 👇👇👇 #AXNPolska #UV2 #Ultraviolet

Opublikowany przez AXN Polska Czwartek, 27 czerwca 2019

Producentami wykonawczymi są Wendy West i Barry Josephson. Scenariusz odcinków nowego sezonu przygotowali: Dominik W. Rettinger, Piotr Rzepka, Piotr Januszewicz, Bartosz Janiszewski, Marzena Podgórska i Joanna Pawluśkiewicz. Scenariusze konsultowali również Jonathan Collier i Norman Morrill. Serial wyreżyserują Bartosz Prokopowicz, Łukasz Kośmicki i Anna Jadowska. Swoje role powtórzą: Marta Nieradkiewicz, Sebastian Fabijański, Karolina Chapko, Paulina Chapko, Agata Kulesza, Bartłomiej Topa, Michał Żurawski, Viet Ahn Do, Magdalena Czerwińska i Marek Kalita, a do obsady drugiego sezonu dołączyli: Karolina Gorczyca i Piotr Stramowski.

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: Ultraviolet – polski kryminał w amerykańskim stylu!

Serial Ultraviolet został stworzony na zlecenie AXN Polska i był emitowany od października do grudnia 2017 roku. Dziesięć odcinków z pierwszego sezonu dostępnych jest również w bibliotece Netflixa.

Premiera drugiego sezonu już jesienią w AXN Polska.

Źródło: fb.com/axnpolska / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?