Advertisement

What if…? – serial animowany w uniwersum Marvela! Poznamy alternatywne historie bohaterów!

W San Diego Marvel zapowiedział pierwszy serial animowany wchodzący w skład MCU. What if…? zadebiutować ma na platformie Disney+ latem 2021 roku. Znamy pierwsze szczegóły!

Głównym bohaterem serii zostać ma The Watcher, któremu głos podłoży gwiazda Westworld – Jeffrey Wright. W komiksach serii What if…? przedstawiane były alternatywne losy najważniejszych bohaterów uniwersum i rozważania nad tym co byłoby gdyby postąpili inaczej. The Watcher może być więc nie tyle co głównym bohaterem a narratorem historii ze znanymi nam już bohaterami.

Zobacz również: Oto 4. faza uniwersum MARVELA! Znamy tytuły i daty premier!

Watcher należy do rasy Utatu – jednej z najbardziej rozwiniętych ras w kosmosie, której celem jest obserwacja całego wszechświata. To właśnie jemu przypadła za cel obserwacja przestrzeni, w której znajduje się również ziemia.

Na temat produkcji nie wiemy jeszcze wiele, ale możemy przewidywać że zobaczymy w niej wiele znanych nam wydarzeń z uniwersum, które mogą skończyć się całkowicie inaczej niż było to przedstawione w filmach. Animacja może dać twórcom ogromne możliwości i wiele świetnych pomysłów które nigdy nie mogły być zrealizowane w produkcjach kinowych.

Źródło: CBR | Ilustracja główna: Marvel

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?