Wiedźmin – nowe zdjęcia z serialu Netflixa

We włoskim Corriere della Sera pojawiły się nowe zdjęcia promujące serial fantasy Netflixa, w którym widzimy mroczniejsze oblicze Wiedźmina.

Wiedźmin to ekranizacja serii powieści i opowiadań fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Oficjalny opis serialowej adaptacji brzmi następująco: Geralt z Rivii (Henry Cavill), samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę (Anya Chalotra) i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę (Freya Allan). Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Zobacz również: Czarownica 2 – recenzja kontynuacji aktorskiej Śpiącej Królewny!

Nowy zwiastun oraz informacje o serialu, w tym najprawdopodobniej datę premiery, poznamy podczas panelu Wiedźmina odbywającego się na Lucca Comics & Games w dniach 31.10-1.11. Udział w imprezie potwierdzili showrunner Lauren Schmidt Hissrich, aktorki Anya Chalotra i Freya Allan, twórca powieści Andrzej Sapkowski oraz producent Tomasz Bagiński, kostiumograf Tim Aslam i scenograf Andrew Laws.

Źródło: Corriere della Sera / ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?