„Iluzja 2” – plakaty bohaterów magicznego show!

Wytwórnia Lionsgate opublikowała dziewięć plakatów bohaterów kontynuacji przebojowej „Iluzji” wydanej w 2013 roku. Magiczne grafiki znajdziecie poniżej.

Iluzja 2 1

Iluzja 2 2

Iluzja 2 3

Iluzja 2 4

Iluzja 2 5

Iluzja 2 6

Iluzja 2 7

Iluzja 2 8

Iluzja 2 9

Opis dystrybutora (kino):

Czterej Jeźdźcy powracają! Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

Produkcję wyreżyserował Jon M. Chu na podstawie scenariusza autorstwa Eda Solomona i Pete’a Chiarelliego. Gwiazdami widowiska w dalszym ciągu są: Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Dave Franco, Mark Ruffalo, Michael Caine i Morgan Freeman. Niestety w obrazie zabraknie Isly Fisher, którą zastąpi Lizzy Caplan. Ponadto do obsady magicznego show dołączyli Jay Chou i Daniel Radcliffe.

Iluzja 2 plakat

„Iluzja 2” pojawi sie w polskich kinach już 10 czerwca 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?