„Warcraft: Początek” – Lothar poprzysięga bronić ludzi do ostatniej kropli krwi na nowym plakacie produkcji!

Do sieci trafił nowy plakat promujący wysoce wyczekiwane widowisko fantasy pt. „Warcraft: Początek”. Grafika została udostępniona za pośrednictwem Twittera i opatrzona następującym podpisem:

Lothar has sworn to protect his people, no matter the cost. 

Podpis oznacza, że Lothar poprzysiągł chronić swoich ludzi niezależnie od kosztów i ryzyka. Poniżej znajdziecie wspomniany plakat.

Warcraft - plakat

Zobacz również: „Warcraft: Początek” – zobacz zdjęcia zza kulis produkcji!

Opis dystrybutora (kino): Film inspirowany kultową grą „Warcraft”. Dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – w walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron. To widz musi zdecydować, któremu królestwu kibicuje.

Film Duncana Jonesa przedstawia dzieje Warcraft na rok przed wydarzeniami będącymi punktem wyjścia gry.

Obsada filmu składa się z następujących osób: Dominic Cooper (King Llane Wrynn), Travis Fimmel (Anduin Lothar), Ben Foster (Medivh), Ben Schnetzer (Khadgar), Ruth Negga (Lady Taria), Clancy Brown (Blackhand), Toby Kebbel (Durotan), Robert Kazinsky (Ogrim), Daniel Wu (Gul’Dan) i Paula Patton (Garona).

„Warcraft: Początek” pojawi się na ekranach polskich kin już 10 czerwca 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?