Christopher Robin – symboliczny plakat promujący film!

Wytwórnia Walt Disney Studios opublikowała dzisiaj nowy plakat promujący jej nadchodzące wielkimi krokami widowisko, a mowa tutaj o obrazie zatytułowanym Christopher Robin! Grafika jest niezwykle symboliczna, przywodząc na myśl niemal natychmiastowo odpowiednie skojarzenia. Jutro pojawi się pierwszy oficjalny zwiastun interesująco zapowiadającego się obrazu. Dzisiaj zaś macie poniższy plakat, mający na celu rozbudzenie waszej wyobraźni i oczywiście zaostrzenie apetytu na omawiany projekt.

christopherrobin

Zobacz również: Elsa będzie mieć dziewczynę w kontynuacji Krainy lodu?

W tej pełnej ciepła oraz otuchy przygodzie live action spod ręki Disneya, tytułowy, młody chłopiec, który uwielbiał wybierać się na wyprawy po Stumilowym Lesie z bandą sympatycznych i oddanych zwierzaków, dorósł oraz niestety stracił to coś. Teraz, jego dawni podopieczni muszą wybrać się w niebezpieczną podróż do naszego świata, w celu pomocy Christopherowi Robinowi, a co za tym idzie, podejmują się próby przypomnienia mu, jakim był szczęśliwym i ciekawskim dzieckiem.

Ewan McGregor (Piękna i Bestia) wcieli się w dorosłego Christophera Robina. Na ekranie towarzyszyć mu będą Haley Atwell (Agentka Carter) jako Evelyn, czyli żona wspomnianego bohatera oraz Mark Gatiss w roli Gilesa Winslowa, a więc szefa rzeczonego protagonisty.

Oczywiście w obrazie nie zabraknie bohaterów ze Stumilowego Lasu. Głosu zwierzęcym postaciom użyczą: Jim Cummings (Kubuś Puchatek), Chris O’Dowd (Tygrysek), Nick Mohammed (Prosiaczek), Brad Garrett (Kłapouchy), Peter Capaldi (Królik), Sophie Okonedo (Kangurzyca) i Toby Jones (Sowa).

Reżyserią obrazu zajął się Marc Forster. Scenariusz dostarczyła Allison Schroeder. Christopher Robin zadebiutuje w amerykańskich kinach już 3 sierpnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Disney

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?